Hakkımızda

Güveniniz için teşekkür ederiz.

DQS GmbH olarak 60 ülkede yer alan 80’den fazla ofisimizle dünya çapında 45.000’in üzerinde müşteri sahası için belgelendirme yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Merkezi Frankfurt – Almanya’da bulunan DQS Holding’in stratejik liderliğinde tüm DQS şirketleri tek bir ortak amaç için çalışmaktadır: “Katma değer yaratan denetim hizmetleri sunarak müşterilerimizin yönetim sistemlerini geliştirmek”.

Yönetim sistemlerinin, proseslerin ve kuruluşların denetimi, değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi grubumuzun ana işidir. Bu bütünsel odaklanma müşterilerimiz için mükemmel hizmetler sunabilmemize olanak sağlamaktadır. DQS Türkiye olarak bizler Türkiye ve Avrupa’daki coğrafi alanlarda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kurucu üyesi olduğumuz Uluslararası Belgelendirme Ağı IQ-Net, 40’a yakın belgelendirme kuruluşunun üye olduğu 1990’da kurulmuş bir birliktir. Yayınladığımız belgeler ilgili akreditasyonlarımızın yanı sıra IQ Net üyeliğimiz sayesinde dünya çapında tanınırlık sağlayan bir veritabanında da izlenebilmektedir.

Belgelendirme hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan eğitim hizmetleri de yaygın olarak yürütülmektedir. Bu bağlamda, konusunda uzman eğitmenler yerel dillerde hazırlanmış eğitim paketleri ile hizmetlerimizi en etkili şekilde sunmaktadır.

 

DQS – Çözüm Ortağınız

DQS her büyüklükte ve tüm iş sektörlerinde şirketler için bağımsız ve yetenekli yönetim partneri – tanınmış normlara ve teknik ya da endüstriye özel standartlara göre nesnel değerlendirmeler sağlar. DQS Group’un Genel Müdürlükleri, Almanya Frankfurt/Main’de bulunur ve yönetim sistemleri belgelendirme hizmetlerinin tümünü işletirler.

 

Piyasada Takdir

DQS yönetim sistemleri ve iş süreçlerinin sürekli değerlendirilmeleriyle şirketlerin kalıcı başarısını garantiler. DQS, iş mükemmelliğine kadar tüketicilerinin ihtiyaçlarına göre müşterilerine yenilikçi değerlendirme konseptleri ile eşlik eder. Denenmiş ve güvenilir hizmetler kaliteye, risk yönetimine ve ürün güvenliğine odaklanır. DQS müşterilerinin kalıcı başarısına önemli bir katkı sağlayarak kendisini sağlam bir yönetim partneri gibi görür.