Kariyer

 

Değerlendirmelerimizin amacı, kuruluşlar, şirketler ve müşteriler arasındaki güveni artırmaktır. DQS, ilgili standartlara uyan şirketlere ve kuruluşlara sertifikalar vererek belirli sektörler ve hizmetlerde güvenilirliği ve güvenliği teşvik etmektedir.

Birçoğu artan kalite ve güvenlik için onlarca yıldır gayret gösteren çok sayıda sektörel birlik ve serbest denetçi ile bu amacı paylaşıyoruz. DQS kaliteyi bir sonraki aşamaya taşımak için şu anda ortaklar aramaktadır.

 

Denetçiler

Denetçi misiniz? Yetkin ekibimize katılın! DQS tüm dünyada faaliyet göstermektedir ve her bölgeden başvuruyu memnuniyetle karşılamaktadır. İşimiz durmaksızın yayıldığı için yönetim sistemlerinin belgelendirilmesi alanında çeşitli niteliklere sahip, daimi ya da serbest çalışacak nitelikli denetçiler aramaktayız.

Ortaklar

Sektörel bir birliğin ya da federasyonun üyesi misiniz? Beraber çalışarak, DQS, birliğiniz ile yakın işbirliği içerisinde kalite ölçütlerini geliştirebilir. Çeşitli sektörlerde tasarıma bilgi birikimini getiriyor ve kalite, bilgi güvenliği, güvenlik, sürdürülebilirlik ve hijyen konularında standartları uyguluyoruz. 

İlginizi çekiyor mu? Sorularınızı, başvurularınızı ve CV’nizi audit@dqs.com.tr adresine gönderebilirsiniz.