Arçelik ile Güvenilir Kalite Güvence Ortaklığı

2018 yılının ortalarında DQS ve Arçelik olarak başladığımız iş birliğimiz, gurur duyduğumuz pek çok başarı ile birlikte tüm hızıyla devam etmektedir. Yaptığımız global anlaşma ile tüm Arçelik fabrikalarının ISO 45001:2018 belgelendirme ve eğitim ihtiyaçlarını bu yıl için başarı ile tamamladık. Önümüzdeki 2 yıl daha devam edecek denetim ve eğitim süreci, Arçelik’in bulunduğu tüm coğrafyalarda, yerel DQS ofislerinin desteği ve DQS Türkiye’nin yönetimi ile birlikte hızla devam edecek.

Global ISO 45001:2018 belgelendirme süreci dışında yürüttüğümüz bir diğer belgelendirme süreci ise Arçelik’in Hindistan’da üretime yeni başladığı, Koç Holding ve Tata iş birliği ile hayata geçen yeni fabrikanın ISO 9001:2015 belgelendirme süreci. Her yerinde yeni ve yüksek teknoloji üretim yetenekleri sergileyen bu fabrika için DQS Türkiye olarak yine hem eğitim hem de denetim faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. Arçelik ve Koç Holding için yeni ve önemli olan bu yatırımların gelişim ve büyüme sürecinin bir parçası olabilmek, bizler için de büyük bir gurur kaynağıdır.

Yine 2018 yılı itibariyle çalışmalarına başladığımız, Arçelik çatısı altında, ‘kalite’ denince akla gelebilecek tüm noktalardaki faaliyetlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için başlattığımız projemiz ise, hala devam etmektedir. Dünya genelinde uygulanan 5S, 6σ, TPM gibi çalışmaların tümünü, bugüne kadar başarı ile uygulamış ve “World Class” ödüllere layık görülmüş bir marka olarak Arçelik’e, kalite algısını en üst seviyeye taşımak için DQS ile çalışmayı tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Almanya, İngiltere, Güney Afrika, Romanya, Rusya, Çin ve diğer pek çok ülkeden DQS ve Arçelik ekiplerinin birlikte faaliyet gösterdiği tüm bu projelerin hem DQS hem de Arçelik için gelecekte edinilecek yüksek başarıların habercisi olduğunu düşünüyoruz.

 

Güncel kalmak için bizi LinkedIn‘de takip edin!

 

Teklif İsteyin

Talebinizin ne olduğunu belirttiğiniz takdirde, sizlere teklifimizi iletmekten mutluluk duyarız.    Bir cevap yazın

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.