Başarılı bir Geleceğin Anahtarı bu Günün Gençleridir

Ne zaman toplumun geleceği hakkında düşünsek, aslında yeni jenerasyona baktığımızı farkediyoruz. Çünkü geleceğimizi onlar şekillendirecek, iş dünyamız onların inşa edeceği yollardan ilerleyecektir.

Geçtiğimiz Pazartesi ve Salı günleri Aksaray Üniversitesi’nde değerli baş denetçimiz Gıda Müh. Pınar Ulu ile birlikte, insan kaynakları müdürümüz Aydın Katip’in de katılımıyla, Kuşaklar Arası İletişim ve BRC V8 Bilgilendirme eğitimini tamamladık.

İnsan Kaynakları müdürümüz Aydın Katip tarafından verilen “Kuşaklar Arası İletişim” eğitimi ile Kuşak nedir, kuşak çatışması nedir, kuşak çatışmasını teknolojik yönden hangi sebeplerle açıklayabiliriz ve bu kuşak çatışmasının önüne nasıl geçebiliriz sorularına cevaplar aranmış, dünya genelinde yapılan araştırmalar ile desteklenerek Z kuşağının iş hayatında karşılaşabileceği durumlar değerlendirilmiştir. Öğrenciler tarafından çok ilgi gören bu konu eğitimden çok interaktif bir sohbet havasında gerçekleşmiştir.

Hayatlarında yepyeni hedefleri olan, geleceğimizi parlatacak olan öğrenci arkadaşlarımız ile vakit geçirmek bizim için çok keyifliydi. Güçlü ve motivasyonu yüksek genç arkadaşlarımız, DQS Türkiye ile birlikte bir eğitim organize etmek için gereken her şeyi yaptılar. Çünkü her ne olursa olsun, her zaman insanın kendini geliştirmesi gerektiğine inanıyorlar. Örnek bir yeni kuşak olarak gördüğümüz bu arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve geleceğimizin emin ellerde olduğuna inanıyoruz.

Değerli öğrenciler, tüm çabalarınız için teşekkürler. Ve bizler de DQS Türkiye olarak, sizlere yeni fırsatlar oluşturmak için her zaman elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Çünkü; “ Daha Aydınlık Bir Gelecek İçin Gençlerimizi Destekliyoruz!”

 

Güncel kalmak için bizi LinkedIn‘de takip edin!

Teklif İsteyin

Talebinizin ne olduğunu belirttiğiniz takdirde, sizlere teklifimizi iletmekten mutluluk duyarız.    Bir cevap yazın

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.