DQS Academy: Online Eğitim ve Sertifika Platformu

DQS Türkiye olarak eğitim faaliyetleri için geliştirdiğimiz “DQS Academy” projemiz kullanıma açıldı! Yeni yazılımla beraber eğitim hizmetlerimizde tam anlamıyla dijital dönüşüme ayak uydurmak ve bu gelişmelerin faydalarını sosyal sorumluluk faaliyetlerimize yönlendirmek adına uygulamaya geçirdiğimiz projemizi duyurmaktan gurur duyuyoruz. 

DQS Academy Nedir?

DQS Academy, gerçekleştirdiğimiz eğitimlerin yönetilmesi, takip edilmesi ve operasyonel süreçte tüm faaliyetlerin yazılım otomasyonu sayesinde ilerleyebilmesi için oluşturduğumuz bir dijital projedir. Proje kapsamında hedeflenen faydalar ve sistemin genel özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz. 

DQS Academy'nin Faydaları ve Özellikleri

Online eğitim platformu
  • Katılımcılar düzenleyeceğimiz eğitimlerin yer, zaman ve detayları hakkında gerçek zamanlı bildirim alabilecek ve herhangi bir değişiklikte anlık olarak haberdar olabilecekler. 
  • Katılımcılar, eğitim dokümanlarını eğitim esnasında online olarak görüntüleyebilecek ve cihazlarına indirip saklayabilecekler.  
  • Eğitmenler, eğitim esnasında sistem üzerinden yoklama ve not verme işlemleri yapabilecekler.  
  • Katılımcılar daha önce katıldıkları eğitimlerin sertifikalarına, DQS Academy sistemi üzerinden ömür boyu ulaşabilecek ve sertifikalarını diledikleri zaman indirebilecekler. 
  • Eğitim tamamlandığında, eğitim değerlendirme anketi sistem üzerinden otomatik gönderilecek ve katılımcı görüşleri alınacak. Anket sonuçlarına göre sizlere daha iyi hizmet vermek için analiz ve çalışmalar yapılacaktır. 
  • Sertifikalar, istenildiği takdirde birden fazla dilde otomatik olarak oluşturulabilecektir. 

DQS Academy Sosyal Sorumluk Kampanyası

Online Eğitim Platformu

“Daha Yeşil” sloganıyla çıktığımız bu yolda, kağıt israfını önlemek amacıyla dijitale dönüştürdüğümüz eğitim notları ve sertifikalar sayesinde, çevresel ve maddi zararlara karşın edindiğimiz tüm tasarrufları daha fazla ağaç dikmek için kullanacağız. 

Projeye destek veren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.