DQS, 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda

ENERGY IS FUTURE, FUTURE IS SUSTAINABILITY

DQS Türkiye, “Energy is Future” teması ile gerçekleştirilen 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’na katılım gerçekleştiriyor. 8-9 Kasım 2018 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan etkinlikte tüm paydaşlarımızı yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

 

DQS, Fuar’da açılacak olan stantta;

gibi enerji sektörüne özel belgelendirme / eğitim hizmetlerini ve özel GC-Mark ürünleri katılımcılara sunacak.

 

Kongre Hakkında

08-09 Kasım 2018 tarihinde EIF Enerji kongresi bu yıl 11. kez düzenlenecektir.

Ankara’da gerçekleşen kongre Türkiye’nin en büyük karma enerji etkinliği haline gelmiştir. EIF kongreleri düzenlenmeye başlandığı günden itibaren enerji sektöründe önde gelen yerli-yabancı profesyonelleri, yabancı bakanları ve yabancı yatırımcıları uluslararası bir platformda bir araya getirmektedir.

Bugüne kadar kongrenin açılış konuşmalarına heyetleriyle birlikte; Suudi Arabistan, Irak, Amerika Birleşik Devletleri, KKTC, Somali, Libya, Sudan, Mozambik enerji bakanları katılım göstermiştir.

Enerji sektörünün nabzını tutan kongrede geçen yıl; 200 konuşmacı, 13,500 delege katılım göstermiş olup, bu nitelikli platformda delegeler Türkiye ve Dünya enerji piyasaları hakkında bilgi edinme fırsatı bulmuşlardır.

Üst düzey kamu yetkilileri ile çok sayıda akademik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin ve enerji sektörünün önde gelen profesyonellerinin konuşmacı olarak davet edildiği kongrede; enerji verimliliği, enerji depolama, dijitalleşme, akıllı şebekeler ve elektrikli araçlar, yeni konu başlıkları olarak ele alınacaktır.

Ulusal ve uluslararası medya kuruluşları tarafından canlı yayınlar ile yakından takip edilecek olan EIF 2018, Dünya enerji koridorlarında yer alan Türkiye’nin ileriye yönelik gelişme sürecine önemli katkılar sağlayacaktır.

 

 

Congresiun Ankara

Söğütözü Caddesi, No:1/A 06510

Çankaya, Ankara

www.congresium.comBir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.