DQS Remote ile Güvence Her Zaman, Her Yerde

Uzaktan denetim yalnızca video konferans yoluyla gerçekleştirilen bir denetim midir? Öyle olmamalı!  Bu nedenle sizler için, hem yerinde denetimlerin titizliğini hem de online değerlendirmelerin esnekliğini içerisinde barındıran DQS Remote’u geliştirdik. İhtiyacınız ister basit bir mevcut durum analizi, ister geniş kapsamlı bir belgelendirme denetimi olsun, DQS Remote’un sertifikasyon ve denetimde küresel bir lider olarak otuz yıllık tecrübemize dayandığından emin olabilirsiniz.

Yanlış anlamayın, DQS kesinlikle yerinde denetim yanlısıdır ve tüm çalışmalarımızı memnuniyetle gerçekleştirmekteyiz. Yerinde denetimler; standartlara uygunluğu değerlendirmek, performansı ölçmek, riskleri ve iyileştirme fırsatlarını belirlemek için şüphesiz en iyi seçimdir. Ancak bazı spesifik durumlarda yerinde denetimler mümkün olmaz, arzu edilmez veya yeterince esneklik sağlamaz.

Bu gibi zamanlar için DQS Remote’u geliştirdik. DQS Remote; belgelendirme denetimlerini, tedarikçi denetimlerini, risk değerlendirmeleri, eğitimleri bir arada bulabileceğiniz online çözüm paketidir. Mevcut durum değerlendirmenizi de kendiniz online olarak yapabilirsiniz.

Ayrıca haberler başlığı altında, uzaktan denetimler için en iyi uygulamalar, vaka çalışmaları, klavuzlar gibi faydalı içerikleri de bulabilirsiniz.

Uzaktan denetim deneyimimiz

Geçtiğimiz hafta değerli denetçimiz Mustafa Aydın tarafından DQS Türkiye adına, tedarikçi denetimleri kapsamında gerçekleştirilen Gıda Güvenliği denetimi sonrasında aldığımız olumlu geri bildirimlerden dolayı çok memnunuz. Üç kuruluşun ortak çalışmasıyla gerçekleştirilen denetim hepimiz için başarıyla sonuçlandı. Bu verimli iş birliği için kendilerine teşekkür ederiz.

Uzaktan denetim hangi avantajları sağladı?

  • Karbon ayak izimiz azaldı,
  • Firmanın denetçi için ulaşım, yolculuk, konaklama maliyetleri düştü,
  • Tesise ulaşmak için zaman harcanmadığından denetime ayırdığımız etkin süre artmış oldu,
  • Tesis yetkililerinin daha az zamanını almış olduk,
  • Kimsenin masasını, odasını, toplantı salonunu işgal etmedik,
  • Farklı şehirlerde bulunan yetkililer online katılım sayesinde denetim için şehir değiştirmek zorunda kalmadı.

 Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.