DQS Türkiye’de çocukların geleceğimiz olduğuna ve daha iyi bir dünya yaratacağına inanıyoruz.

DQS Türkiye olarak gençlerimize çeşitli fırsatlar yaratmak her zaman ilk önceliklerimizden birisi olmaktadır. “Daha aydınlık bir gelecek için gençlerimizi destekliyoruz” sloganı ile beraber 2017 yılından itibaren yeni mezun arkadaşlarımıza istihdam sağlamak, üniversitelerde veya çeşitli organizasyonlarla eğitimler vermek gibi birçok projeye imza attık.

Bu sene ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında bir proje daha gerçekleştirdik. Gençlere yatırımın sadece üniversite öğrencilerine eğitim ve istihdam sağlamaktan geçmediğini, onların daha ufak yaşta kendilerini geliştirebilecekleri alanlara yöneltmek, bu alanlarda onlara destek olmak olduğunu düşünmekteyiz.

Bu düşünce kapsamında; DQS Türkiye olarak Maltepespor U11 ve U13 futbol takımlarının göğüs sponsoru olduğumuzu gururla bildiririz. Bu vesile ile bize bu fırsatı verdikleri ve işbirliklerinden ötürü Maltepespor altyapı teknik ve yönetim ekibine de teşekkürlerimizi iletiriz.

Gençlerimizden tek beklentimiz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi; zeki, çevik ve ahlaklı olmalarıdır.

Btün Cumhuriyet fertlerinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramını kutlar, neşeli bayramlar dileriz.

 

    Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.