Kurumsal

Güveniniz için teşekkür ederiz.

DQS Holding GmbH olarak 60 ülkede yer alan 80’den fazla ofisimizle dünya çapında 105.000 gün denetim yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Merkezi Frankfurt – Almanya’da bulunan DQS Holding’in stratejik liderliğinde tüm DQS şirketleri tek bir ortak amaç için çalışmaktadır: “Katma değer yaratan denetim hizmetleri sunarak müşterilerimizin yönetim sistemlerini geliştirmek”.

Yönetim sistemlerinin, proseslerin ve kuruluşların denetimi, değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi grubumuzun ana işidir. Bu bütünsel odaklanma müşterilerimiz için mükemmel hizmetler sunabilmemize olanak sağlamaktadır. DQS Türkiye, Türkiye ve Avrupa’daki coğrafi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurucu üyesi olduğumuz Uluslararası Belgelendirme Ağı IQ-Net, 40’a yakın belgelendirme kuruluşunun üye olduğu 1990’da kurulmuş bir birliktir. Yayınladığımız belgeler ilgili akreditasyonlarımızın yanı sıra IQ-Net üyeliğimiz sayesinde dünya çapında tanınırlık sağlayan bir veritabanında da izlenebilmektedir.

DQS Çözüm Ortağınız

DQS Grup, her büyüklükte ve tüm iş sektörlerinde şirketler için bağımsız ve yetenekli yönetim partneri – tanınmış normlara ve teknik ya da endüstriye özel standartlara göre nesnel değerlendirmeler sağlar. DQS Grup’un genel müdürlüğü Almanya Frankfurt’ta bulunur ve yönetim sistemleri hizmetlerinin tümünü belgelendirir.

Piyasaya Takdir

DQS Grup, yönetim sistemleri ve iş süreçlerinin sürekli değerlendirilmeleriyle şirketlerin kalıcı başarısını garantiler. DQS Grup, iş mükemmelliğine kadar tüketicilerinin ihtiyaçlarına göre müşterilerine yenilikçi değerlendirme konseptleri ile eşlik eder. Denenmiş ve güvenilir hizmetler kaliteye, risk yönetimine ve ürün güvenliğine odaklanır. DQS Grup müşterilerinin kalıcı başarısına önemli bir katkı sağlayarak kendisini sağlam bir yönetim partneri gibi görür.

Kalite Politikamız

DQS-Türkiye, belgelendirme ve değerlendirmelerde şirketlerin tercih edilen ortağı olmak ister. Yönetim sistemlerinin etkinliğe odaklanan süreç odaklı değerlendirmeler DQS hizmetlerinin, müşteriye ölçülebilir, katma değer sağlamasıyla sonuçlanır. DQS-Türkiye, yönetim sistemlerinde, uluslararası saygın sertifikalarda mükemmel hizmet ve yüksek yetkinlikte bir kuruluş olarak tanınacaktır.

Kurumsal DeğerlerimizKurumsal değerlerimiz ortak tutumları getiriyor.

“Tarafsızlık, yetkinlik, sorumluluk, açıklık, gizlilik, şikayetlere cevap verebilirlik, risk temelli yaklaşım ve etik iş uygulamaları”

Kalite
Kalite şirketimizin temelidir. İşimizin kalitesi, sonuçları ve davranışlarımız için sorumluluk alıyoruz.

Müşteri Odaklılık
Müşteri beklentileri önceliklidir. Müşterilerimize değer veriyoruz.

Tarafsızlık
Belgelendirme kuruluşu olarak tüm değerlendirmelerimizde tarafsızlık esastır.

Saygı
Küresel varoluşu ile tüm kültürlere, insanlara ve çevreye saygı ile yaklaşmak en önemli değerimizdir.

Güvenilirlik
Bağımsızlık, yetkinlik ve tutumumuz güvenilirliğimizi sağlıyor ve geliştiriyor.

Başarı
Tıpkı müşterilerimiz ve iş ortaklarımız gibi sürdürülebilir başarı için gayret ediyoruz…