Global Network

Günümüz birbirine bağlı küresel ekonomisinde, iş yaptığınız her yerde sizinle birlikte çalışabilen güvenilir bir ortak bekliyor olursunuz. Global DQS Ekibi, yerel sertifikasyon uzmanlığını tüm dünyadaki, tüm önemli ekonomi merkezlerine getirir.

DQS Grup, dilini anlayan ve kültürünü bilen yerel denetçileri ile sizlere değer yaratan ve katma değer sağlayan bir hizmet sunmaktadır.

60 ülkedeki 80 DQS ofisi, sektördeki en iyi uygulamalar, düzenleyici gereklilikler ve pazar bilgisi ile ilgili güvenilir yerel uzmanlığı sağlamaktadır. Müşterilerimize yakın olmak için, uluslararası yönetim ekibi, müşterilerimizin dünya çapında heyecan verici yönlerine odaklanabilir. Yerel müşteri hizmetleri personeli sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.

Dünya üzerindeki büyük uluslararası şirketlerin tercih ettiği sertifika ve değerlendirme ortağı olan DQS, uluslararası proje yönetimi söz konusu olduğunda kapsamlı deneyime ve çok güçlü bir üne sahiptir.

Kurucu üyesi olduğumuz Uluslararası Belgelendirme Ağı IQ-Net, 36 belgelendirme kuruluşunun ortak olduğu, yönetim sistemleri belgelendirmesi bağlamında dünya pazarının yaklaşık %30 unu elinde tutan, 1990’da kurulmuş bir Birliktir. IQ Net’in amacı; ortakları tarafından verilen belgeleri tanımak ve tanıtmak, inovatif/yenilikçi ve katma-değer yaratan hizmetler sunarak müşterilerinin taleplerini karşılamak ve dünya çapında müşterilerine denetim ve belgelendirme hizmeti sunmaktır. Ayrıca, yerel pazarda tanınan Belgelendirme Kuruluşlarına uluslararası faaliyet gösterme imkanı sunan IQNet, ortak belgelendirme yoluyla yönetim sistemi belgelerinin global olarak tanınmasını sağlar ve yerel akreditasyona sahip belgelere erişimi mümkün kılar.